Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/farminnovati/ftp/FARM/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/farminnovati/ftp/FARM/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/farminnovati/ftp/FARM/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3689
Projekty – farminnovations.pl

Projekty

Stado.pl i projekt SAiND

Stado.pl to POLSKA aplikacja stworzona z myślą o hodowcach bydła mlecznego. Jej głównym zadaniem jest wspieranie użytkowników we wszelkich czynnościach jakie towarzyszą im w codziennych zadaniach i obowiązkach.
Dzięki DARMOWEMU dodatkowi jaki stanowi MOBILNA wersja STADO.PL którą możesz pobrać ze sklepu GOOGLE PLAY, będziesz mieć stałą kontrolę nad swoja hodowlą. Dotychczasowa praca w każdej oborze – niezależnie od jej wielkości – staje się znacznie przyjemniejsza i wydajniejsza.
Funkcje Stado.pl pozwalają zoptymalizować procesy zarządzania istotną częścią gospodarstwa jaką jest hodowla bydła.
Oprócz podstawowych zadań jakie realizuje aplikacja, jej Użytkownicy mają dostęp do szeregu dodatkowych korzyści.

Wszelkie czynności podejmowane przez hodowcę są na bieżąco rejestrowane przez niego w oborze przy użyciu telefonu komórkowego. Efekt swojej pracy może przeglądać i edytować korzystając z komputera stacjonarnego, dane synchronizują się w dowolnym momencie – na żądanie użytkownika.
Na rynku funkcjonuje obecnie wiele programów wspierających działalność gospodarstw rolnych, ale to właśnie mobilność i koncentracja na wybranym dziale produkcji rolnej stanowią o wyjątkowej użyteczności naszego narzędzia.

Przy budowie stado.pl brali udział eksperci w zakresie zarządzania produkcją rolną,  wykwalifikowani informatycy, a przede wszystkim Ci, dla których ten projekt powstał czyli hodowcy bydła.
Aplikacja stado.pl jest stale rozwijana i udoskonalana w oparciu o opinie naszych użytkowników z użyciem najnowszych technologii dostępnych w rynku.

Dodatkowe informacje

Spółka we współpracy z Kvarko ASI sp. z o.o. realizuje projekt pn. „ Innowacyjny system Stado.pl z układem microchipowym SAiND wspierający pracę hodowców bydła mlecznego”, współfinasowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1:
Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – BRIdge Alfa.
Numer umowy o Wsparcie: 4/Kvarko z dn. 30 listopada 2017 roku
Wysokość dofinansowania projektu z UE: 2.366.400,00 złotych
Łączna kwota projektu: 2.958.000,00 złotych

Opracowanie innowacyjnego systemu monitoringu i nadzoru zwierząt gospodarskich w firmie Farm Innovations Sp. z o.o.

Doradztwo w zakresie opracowania projektu wzorniczego innowacyjnego systemu monitoringu i nadzoru zwierząt gospodarskich na który składać będzie się: specjalistyczna obroża wraz z nadajnikiem i lokalne koncentratory danych umieszczane w oborach

Oś prioryretowa 2

PROGRAM OPERACYJNY: Inteligentny Rozwój
Oś priorytetowa 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I
Działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw
Poddziałanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców

Wartość projektu: 403.440 PLN
Dofinansowanie UE: 278.800 PLN

FARM INNOVATIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich
Opracowanie innowacyjnego systemu monitoringu i nadzoru zwierząt gospodarskich w firmie Farm Innovations Sp. z o.o.

Celem projektu jest opracowanie projektu wzorniczego nowego produktu w postaci inteligentnego systemu monitoringu i nadzoru zwierząt gospodarskich, opartego o możliwość monitorowania ich funkcji życiowych.

Dofinansowanie projektu z UE: 277 100,00 PLN